Ara

RAMAZAN KUMANYA KAMPANYASI

Daha çok siyasi faaliyetlerde, sosyal yardımlaşma derneklerinde, Çeçen ve Türkmen mücadelesinde görmeye alıştığımız Uğur Bay ' ı kabuğunamı çekildi diye düşünürken yine bir ihtiyaç sahibine el uzatma mücadelesindeyken ulaştık.

Ramazan Kumanyası Kampanyası başlatan Uğur Bay," ilk önceliğin oturduğumuz sitedeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışaçağız. Eğer kampanyaya ilginin desteğin derecesi yüksek olursa diğer semtlerdeki ihtiyaç sahiplerinede el uzatmaya çalışacağız. Bu tür faaliyetleri yapabilmek için bir dernek kurduk. Ramazan Ayında kumanya kampanyaları düzenleyerek sitemizde ihtiyaç sahiplerine ulaştıran derneğimiz, bu yılda ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için kumanya kampa

nyası başlatmıştır. Ramazan ayı öncesi kumanyaları dağıtmayı planlayan derneğimiz ihtiyaç sahiplerini sevindirmek istemektedir. Bir garibanı sevindirmek isteyen destek olmak isteyen hayırseverlerimiz bizlere ulaşabilir" ifadesini kullandı.

Bulunduğu sitenin yönetimine güçlü bir kadroyla girerek ilk önce yönetimi şeffaf hale getirip daha sonra site içi çalışmalar ve sosyal faaliyetlerle kaynaşmayı yardımlaşmayı sağlayan Uğur Bay ifadesinde "Bizler şunu gördük ki, kooperatif yönetimi ile üyeler arasında kopukluk oluşmuş, güvensizlik oluşmuş yönetim adeta kapalı kutu haline gelmiş durumdaydı. Şunu biliyoruz ki kooperatif üyelerimizin çoğunluğu zorluklarla daire sahibi olmuşlar. Üyelerin hakkını koruma, haklarına sahip çıkma adına HER ŞEY SİTEMİZ İÇİN sloganıyla yola çıktık."dedi.

Bizlere de düşün Allah yardımcın olsun demek..

14 görüntüleme0 yorum

©2017 BY DETAYHABERBAŞAKŞEHİR. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now