Ara

HAK VE HALK ADAMI "UĞUR BAY"

En son güncellendiği tarih: 12 Nis 2020

Kendi inandığı ve savunduğu değerlerinden hiç bir taviz vermeden ve o değerler uğruna bir çok mücadelede yer alan Uğur Bay, kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Girdiği her ortamda mücadele hırsı ve azmiyle dikkat çeken Uğur Bay yine Hak ve Halk adamı olduğunu gösterdi. Son olarak Başakşehir ilçesinde bir site yönetiminde görev alan Uğur Bay çalışmalarıyla örnek olmaktadır.

Bu tükenmez çalışma hırsını ve azmini nerden geldiğini UĞUR BAY'a sorduk, UĞUR BAY , "Hayatım boyunca önceliği ALLAH'ın rızalığını ön plana çıkarmak oldu. Her girdiğim ortamda ilk önce güveneceğin inanmış arkadaş ortamı oluşturmak olmuştur. Şuan da ki ortamda da inanmış güzel bir ekip oluşturduk. Sonra taşları yerinden oynattık. Bulunduğumuz site de kaliteli ve iyi bir yönetim kurulu, iyi denetim kurulu ve iyi bir komşuluk kurduk. Sitemizde Türkü, kürdü, lazı, çerkezi, arnavut u ,sünnisi ,alevisi ,solcusu, sağcısı vs kenetlendik. Aldığımız eğitimde ZuIüm Azrail oIsa da hep Hakk’ı tutacağım. Mukaddes, davalarda ölüm bile güzeldir anlayışı olduğu gibi MAZLUMUN YANINDA olmakta vardı. Dünyanın koronavirüs ile mücadelesinde her şeyi devletten beklememe adın ilk önce dezenfekte,ilaçlama gibi önlemleri kendi imkanlarımızla gerçekleştirdik gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 65 yaş üzeri ve hastalara bire bir yardımcı olduk. Son olarak ta virüs ile beraber işten çıkarılmalar çoğalmasıyla ihtiyaç sahipleri de çoğalmaya başladı.

İşte bugün birlik günüydü. ihtiyaç sahipleri kirasını ödeyemiyor para toplanacak dedik herkesin katkısıyla ihtiyac sahipleri için para topladık, ihtiyaç sahiplerine kumanya yapılacak dağıtılacak dedik kumanya yağdı,ihtiyaç sahipleri için ASKIDA gıda sepeti dedik herkes ne yapabiliriz dedi.

Ülkenin hatta dünyanın zor günler geçirdiği bu süreçte milletimizin ne büyük bir millet olduğunu tekrar tekrar görmüş olduk. Tabii bu süreçte fitneciler boş durmayacak, bu birlikteliğimizi bozmak için bir çok fitne çıkaracaktır. Hayırsever dostlarımızdan ALLAH razı olsun birlik beraberliğimiz inşallah daim olsun." dedi. Bizler de Uğur Bay'a teşekkür ederek diğer tüm site yöneticilerine de UĞUR BAY'ın bu icraatlarından örnek almalarını tavsiye ederiz.

64 görüntüleme0 yorum

©2017 BY DETAYHABERBAŞAKŞEHİR. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now