Ara

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ BAŞAKŞEHİR' DE ADAYINI SEÇTİ..

En son güncellendiği tarih: 22 Oca 2019


Bir seçim daha yaklaştı. 31 mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde adaylar belirlenmeye başlandı.

Hızlı büyüyen ve gelişen yatırımcıların gözde ilçesi BAŞAKŞEHİR de Büyük Birlik Partisinden dengeleri bozacak güçlü bir belediye başkan adayının kulislerde adı geçmekteydi.

Akp- Mhp ortak adaylarının mevcut belediye başkanı Yasin Kartoğlu olduğunu açıkladı.

CHP- İP-HDP nin ortak aday çıkaracaklarıda belirlendiği bu seçim sürecinde,

Büyük birlik partisi, Başakşehir ilçesinde Belediye başkan adayının UĞUR BAY olduğunu açıkladı.

Bir çok gönüllü faliyetleriyle ve sosyal çalışmalarıyla tanıdığımız Uğur Bay ;

Tabii bir seçim sürecine daha girmiş durumdayız. Bu seçim sürecinde temennim, kavgalar olmadan, kırıcı dökücü olmadan seçimi geçirmemizdir.Bu seçimde biter bitecekte..

Şunun bilinmesini isterim ki,bizler her daim tüm mazlum ve mağdur kardeşlerimizin yanında olmuşuzdur.


Şehit liderimiz MUHSİN YAZICIOĞLU nun "ben milletime adamışım kendimi",dediği söylem ile yola çıkarak ilçemizde milletin arayış içinde olduğu hizmet adamı olmak istedim.

Lakin;

Emperyalist güçler tarafından bir sistem kurulmuş, bu sistem vatandaşımızı mecburen oy vermek istemediği partiye oy verme durumuna getirmiştir.Emperyalist güçlerin istediği tuzaklara düşerek o güçlerin yazmış olduğu senaryoların birer oyuncusu durumuna gelmişiz.

En basit örneği vatandaşı kutuplaştırarak takım tutar gibi parti tutmaya yönlendirilmişiz. Adayın karakterine kişiliğine bakılmadan particilik yapılmaktadır.

Evet bu algıyı kırabilme adına, tabuları yıkmak için yola çıktık...

Gelin birlik olalım bu tabuları yıkalım..

Peki Başakşehir için ne YAPACAĞIZ..?

Bir Başakşehir li olarak Başakşehir ilçemizi çok iyi tanımaktayım.

Başakşehir in bir bölümünün metropol bir bölümünün varoş mühitlerden oluştuğunu bilmekteyiz.

Başakşehirimiz hızla büyüyen gelişen bir ilçemiz..Bizler diğer siyasi partileri veyahut adayları eleştirmektense, yapacağımız işler ve oluşturduğumuz projeler ile anılmak isteriz.Bir çok projemiz de bulunmaktadır. Örnek verecek olursak projemizden biri ŞEFFAF VE ADALETLİ YÖNETİM PROJESİ..

Nedir ŞEFFAF VE ADALETLİ YÖNETİM PROJESİ?..

Basit bir örnek ile açalım, bir çiçek ihalesi bile kapalı oldu bittiye getirilerek yapılmaktadır. Biz ihaleleri tüm halka açık şeffaf bir şekilde yapacağız.

Nasıl ?

Teknoloji den yararlanıp bu konuda mesaj sistemini kullanacağız. Ama en önemlisi elektronik BİLBOARD ları kullanarak ihaleden 10 gün önceden görsel olarak bilgi verilecek, ve bu BİLBOARD lar kullanılarak ihale, canlı ve şeffaf bir şekilde meydanlarda halka açık olarak yayınlanacak.

Her alanda bir çok projemiz vardır. Vatandaşımız bizlere oy vererek kendileri kazanacaktır. Bizim için bu görevin ateşten gömlek olduğunun da bilincindeyiz.

Muhsin başkanımın dediği gibi,

Şimdi bakın yoldan geldik, yola gideceğiz. Hiç birimizin garantisi yok. Şurada ayakta duranın da oturanın da garantisi yok. Yani, ruh bir saniyeliktir. Küf dedi mi gitti. Bunun da nerede geleceği, nasıl geleceği, ne şekilde yakalayacağı belli değil. Bir saniyesine bile hakim değilsiniz. Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur! Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz! Dik duracağız, doğru gideceğiz! Allah'ın izniyle hayatım boyunca hep böyle gittim. Allah'ın izniyle olsak da milletle olacağız, olmasak da milletle olmayacağız! Yarın ahirette Allah bize Niye iktidar olmadın diye sormayacak. Sorsa da Vermediniz diyeceğiz.

Kazanamaz ki.. oy oranı düşük.. gibi soruları bir tarafa bırakıp, oyunu doğru yere vererek oy mebalinden kurtulmanızı tavsiye ederim..

diyerek sözlerini tamamladı..

168 görüntüleme0 yorum

©2017 BY DETAYHABERBAŞAKŞEHİR. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now